Hakkımızda

Shanxi Victory Automobile Manufacturing Co., Ltd., 2011 yılında Çin hükümeti tarafından yetkilendirilmiş bir otomobil ve hafif ticari araç üreticisidir ve Changzhi Endüstri Ticaret Bölgesi'nde bulunmaktadır. Firma, toplamda 818.000 m2 alanda, 490 milyon dolarlık bir yatırımla faaliyet göstermektedir. İlk aşama yatırımı olan 310 milyon dolarlık yatırımla dört ana otomotiv üretim ekipmanının kurulumu ve testi tamamlanmış ve şu anda yıllık 120.000 ünite üretim kapasitesine sahiptir. İkinci aşama yatırımının 180 milyon dolar olması beklenmekte olup, bu yatırımla yıllık üretim kapasitesi 300.000 üniteye çıkacaktır.
Shanxi Victory, ulusal araç üretim planına dahil olan firmalardan biridir ve tam kalite garantisi, üretim organizasyonu, pazar geliştirme ve finansal yönetim sistemi kurmuştur. Şu anda 800'den fazla çalışana sahiptir. Firma, dört ana otomotiv üretim hattına ve büyük ve orta ölçekli üretim ekipmanlarına sahiptir, bunlar: mükemmel derecesinde presleme hattı, kaynak hattı, boyama hattı ve montaj hattıdır. Üretilen araçların ayrıca araç güvenlik denetimi ve test hattına sahiptir.
Firmanın ana iş kolu, otomotiv sektöründe hafif ticari taşıtların satışı, yedek parça işi ve satış sonrası bakım hizmetlerini içermektedir. Özellikle elektrikli kamyonet ve panelvan üretimiyle tanınan Shanxi Victory, şu anda Latin Amerika'dan Brezilya ve Ortadoğu ülkeleri için üretim yapmakta ve bu ülkelerde benzinli, dizel ve elektrikli araçlarını pazarlamaktadır. Türkiye'de ise Terra Power ile tek yetkili distribütörlük anlaşması imzalamıştır. Bu anlaşma sayesinde, Terra Power'ın distribütör güvencesi altında, Wowwo A.Ş. Türkiye'de Shanxi Victory'nin elektrikli panelvan ve kamyonetlerini yetkili bayi olarak pazarlamaktadır.
Aracımızın temel amacı, gelecekte park alanı sınırlı ve büyük nüfusa sahip Avrupa ve Asya şehirlerine uygun, çevre dostu ve düşük maliyetli bir ticari hizmet ve ulaşım seçeneği sunmaktır. Victory tek ve çift kabin elektrikli kamyonet ve tek kabin panelvan Avrupa tip onaylı hafif ticari elektrikli araçlarını Türk esnaf ve işletmecilerin hizmet ve sanayi sektöründeki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde beğenisine sunmuştur.
Victory’nin tasarımı, ergonomi ve alan kullanımına büyük önem verirken, Hafif Ticari standartlarındaki alan kısıtlamalarını ve Çift hava yastığı, ABS, SRS gibi Avrupa N1 sınıfı güvenlik standartlarını da göz önünde bulundurması Victory’nin güvenilir ve kullanıcı dostu bir elektrikli hafif ticari olmasını sağlar. Aracın maksimum hızı 90 km/s olup, menzili kamyonet için maksimum 260km, Panelvan için 300 km'dir.
Victory Elektrikli araçlarının pazarlaması ve satışı ile ilgili olarak, dünya genelinde sürdürülebilir bir gelecek için çevre dostu ve enerji verimli ulaşım çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Aracımızın satış ve pazarlaması, şirket merkezimiz ve online platformlar aracılığıyla yapılmaktadır. Ayrıca çeşitli şehirlerde AVM' ler içerisinde tanıtım ve deneyim merkezleri aracılığıyla müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.